25 lecie Klubu Ósemka Rzeszów

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

25lecie Ósemki RzeszówW 2017 obchodzimy Jubileusz 25 lecia naszego Klubu. Na tę okoliczność przygotowaliśmy cykl turniejów, które będą rozgrywane pod egidą tegorocznego Jubileuszu. Pierwszy z nich odbędzie się już 28 maja 2017 roku w naszym klubie. Będzie to Otwarty Turniej Bilardowy o Puchar 25-lecia Klubu Bilardowego „Ósemka”

Zawodnicy – na przestrzeni minionego ćwierćwiecza – godnie reprezentowali Klub oraz Rzeszów na arenach krajowych i międzynarodowych zdobywając dziesiątki medali Mistrzostw Polski Juniorów i Seniorów oraz medale Mistrzostw Europy. Zawodnicy Klubu wielokrotnie brali udział w zawodach bilardowych na pięciu kontynentach oraz w Mistrzostwach Świata w barwach reprezentacji Polski. Klub „Ósemka” jest jednym z najstarszych klubów bilardowych w Polsce, jednym z największymi osiągnięciami w tym sporcie w kraju.
Organizując ten Jubileusz chcemy podziękować wszystkim zawodnikom za godne reprezentowanie klubu i miasta, a także działaczom za pracę, bez której nie byłoby takich sukcesów. Dlatego też, przed rozpoczęciem rozgrywek zorganizowane zostanie uroczyste spotkanie w klubie 19 maja dla zaproszonych gości.

Główne obchody Jubileuszu planujemy w dwóch terminach 19 i 28 maja br. oraz przeprowadzenie cyklu 4 turniejów do końca 2017 roku.

Jubileusz 25-lecia Klubu - 19.05.2017r. (Agenda)

 • powitanie wszystkich zawodników, działaczy i zaproszonych gości,
 • podziękowania dla sponsorów wydarzenia,
 • przedstawienie historii Klubu,
 • wystąpienia gospodarzy i zaproszonych gości,
 • wręczenie wyróżnień,
 • wymiana poglądów na temat sportu bilardowego w Polsce i regionie,
 • międzypokoleniowy integracyjny turniej bilardowy dla wszystkich uczestników spotkania z okazji 25-lecia,
 • część artystyczna i rozmowy towarzyskie o bilardzie przy „lampce wina”.


Otwarty turniej bilardowy o puchar 25-lecia Klubu „Ósemka” - 28.05.2017r.

 • prezentacja dorobku klubu w latach 1992 – 2017,
 • rozpoczęcie i kontynuacja turnieju bilardowego,
 • wręczenie pucharów zwycięzcom,
 • podziękowania dla sponsorów i podsumowanie zawodów.

Imprezę Jubileuszową oraz cykl rozgrywek sportowych swoim Patronatem objął Prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc,

logo patron honor um rzeszowlogo partner rzeszow

a patronat medialny objęła Gazeta Codzienna NOWINY.

logo patron med nowinylogo patron med nowiny24

Dziękujemy również naszym Sponsorom, dzięki którym uroczyste spotkanie będzie miało godną oprawę.

Arda - ubezpieczenia i finansesokolow-logoESTRO - Agencja marketingowo-reklamowa

Udostępnij
Copyright © 2018 Sportowy Klub Bilardowy Ósemka. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.