Szymon Sadlik mistrzem Rzeszowa

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

18738506 1460059670698876 327061826029774874 oSzymonSadlik wygrał puchar na 25-lecie Ósemki

Szymon Sadlik okazał się najlepszym zawodnikiem Mistrzostw Rzeszowa o Puchar 25-lecia Ósemki.

Trzeba jednak dodać, że w finale zawodów rywal, a konkretnie Jerzy Gonet, “podał mu rękę”.

 

Przy stanie 4:3 dla Szymka wykorzystałem jego błąd na bili numer osiem i doprowadziłem do remisu 4:4. W decydującej partii Szymek znów pomylił się na ósemce. Wbiłem ją, ale wyszedłem za blisko na dziewiątkę. Próbowałem ją ścinać, ale nic z tego nie wyszło i wygrana przeszła mi koło nosa - komentował tuż po zawodach Jurek. - Sam mecz był bardzo ciekawy. I ja, i Szymek wbiliśmy po jednej dziewiątce z rozbicia. Mnie to się jeszcze dwa razy udawało, ale za każdym razem do łuzy wpadała też biała. 

W finale zawodów, po niezwykle emocjonującym meczu Szymek Sadlik pokonał 4:3... Jerzego Goneta. Ten ostatni po meczu był mocno niepocieszony, ponieważ prowadził już 3:1 i uderzał czarną bilę na zwycięstwo. Chybił jednak, a znany z mocnych nerwów Szymon skorzystał z prezentu i odwrócił losy meczu. 

Wychodzi na to, że w jeden weekend oddałem dwa wygrane finały i zostałem frajerem roku starał się żartować popularny “Jerry”. 

Trzecie lokaty wywalczyli Robert Pecka i Bartosz Szymanowski. Na piątym miejscu uplasowali się Sławomir Pasternak, Kazimierz Wójcik, Marcin Żuk i Jarosław Kielczyk. 

Niespodziankę sprawił Kazimierz Wójcik, który dotarł do ćwierćfinału. Zawody nie wyszły Sebastianowi Hołówce, który odpadł we wczesnej fazie rywalizacji. Zwycięzcy otrzymali nagrody finansowe, których  pula wynosiła tysiąc złotych, do tego upominki od Prezydenta Rzeszowa i okazałe puchary. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkową okazjonalną przypinkę z logiem Ósemki i informacją o jubileuszu.

 

Udostępnij
Copyright © 2018 Sportowy Klub Bilardowy Ósemka. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.