Jerzy Gonet wygrywa na zakończenie wakacyjnego cyklu

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Gonet JJurek Gonet wygrał ostatni tegoroczny wakacyjny turniej w 9-bil. Wygrał choć nie obyło się bez potknięcia, w drugiej rundzie „czarny koń turnieju” Roman Gałuszka poradził sobie z Jurkiem wysyłając go na lewą stronę drabinki ( 4-2 ). Drugi raz Jurek miał ciepło w meczu z Januszem Stawarzem kiedy to przegrywał już 0-3, zdołał się jednak skoncentrować i przy pomocy przeciwnika, który popełnił kilka błędów w kluczowych momentach meczu wygrał ostatecznie 4-3.

W półfinale „Jerry” trafił na dobrze grającego od kilku turniejów Huberta Barana, jednak Hubert nie był w stanie powstrzymać Jurka w tym dniu, 4-1 i w finale czeka już Sławek Bratek.

Sławek nie miał wpadki we wstępnej fazie zawodów, wygrywał zdecydowanie mecz za meczem. Dopiero w półfinale silny opór stawił Roman Gałuszka i ten mecz mógł się zakończyć równie dobrze zwycięstwem Romana, jednak Sławek jest bardziej doświadczony w takich końcówkach, wytrzymał presję i ostatecznie wygrał 4-3 i to on zagrał w finale z Jurkiem. Mecz finałowy nie miał historii, Jurek szybko i pewnie wygrał 4-0 i został zwycięzcą ostatniego wakacyjnego turnieju. Sensacyjne trzecie miejsce Romana Gałuszki, o mały włos byłby w finale. Roman od kilku turniejów sprawiał kłopoty dużo wyżej notowanym zawodnikom i plasował się wysoko w końcowych klasyfikacjach. Teraz czas na dobre wyniki w cyklu „Nie lubię poniedziałków”. Na trzecim miejscu podium uplasował się również dobrze grający od jakiegoś czasu Hubert Baran

W poniedziałek 10 września rozpoczynamy kolejną edycję „Nie lubię poniedziałków”, tradycyjnie zaczynamy o godzinie 18.00, przed pierwszym turniejem Robert wyjaśni zasady jakie będą obowiązywać w tym cyklu, nikt nie wie w co i jak będziemy grać, nawet ja. Zatem do zobaczenia w poniedziałek o 18.00.

Dzień wcześniej w niedzielę 9 września rozegrany zostanie czwarty już turniej cyklu Bilard Sport Amator Challenge. Jest to cykl kwalifikacyjny Polskiego Związku Bilardowego do mistrzostw Polski amatorów. Zapraszamy wszystkich chętnych do sprawdzenia swoich umiejętności. Klub Ósemka, niedziela, godzina 14.00.

Udostępnij
Copyright © 2020 Sportowy Klub Bilardowy Ósemka. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.