Sebastian Hołówko po raz drugi wygrywa Piątkowca

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Seba HołówkoTurniej dwa i trzy łupem Sebastiana Hołówki, który w finale zawodów pokonał Krzysztofa Śliwińskiego. Cały mecz był bardzo wyrównany kiedy to w decydującej partii Sebastian bardzo sprytnie wykorzystał układ na stole stawiając trzy skuteczne odstawne i co za tym idzie w taki sposób mógł się cieszyć z wygranej 4:3.

Turniej jednak obfitował w więcej tego typu pojedynków, i tak od ćwierćfinałów mogliśmy zobaczyć czołowe nazwiska z aktualnego rankingu, a więc Piotra Bujnego, Sebastiana i Krzyśka. Stawkę pojedynków ćwierćfinałowych uzupełniali odpowiednio: Jacek Pańczak, Jerzy Gonet, Jacek Bieszczad oraz Janusz Stawarz.

Zwycięsko w półfinale zameldowały się pary Krzysztof Śliwiński i Piotr Bujny, ten mecz nie miał większej historii i Piotr uległ w meczu 4:1 Krzyśkowi, nie wykorzystując szansy na powrót do meczu i partię kontaktową na 3:2. Drugi półfinał był bardzo zacięty i choć Mirek mógł wysłać Sebastiana do domu, bo prowadził już 3:1 w meczu, to nie kończąc układu „dał życie” rywalowi i ten skrzętnie wykorzystał szansę i nie dał Mirkowi wygrać już żadnej partii do końca meczu – ostatecznie mamy wynik 4:3 dla Sebastiana. Krzysiek po ostatniej nieobecności dzięki obecności w finale nadrobił straty i plasuje się na czwartej pozycji w rankingu, liderem jest Sebastian Hołówko.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za obecność, oraz tym samym zapraszamy na IV eliminację w naszym klubie, oczywiście we wtorek 23.10.2018. kiedy to będziemy gościć ekipę z Krakowa Piątkowiec Bilard a cały turniej będzie relacjonowany na żywo na kanale You Tube! Link podamy we wtorek a także pozytywne zmiany w regulaminie odnośnie kwalifikacji do Mastersa w Krakowie oraz nagród po naszych 15 turniejach eliminacyjnych.

Do zobaczenia przy stołach… a dla tych którzy być nie mogą – po drugiej stronie ekranu.

                                  Jerzy Gonet

 


Udostępnij
Copyright © 2020 Sportowy Klub Bilardowy Ósemka. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.