Daniel Karkoszka z klubu Oskar Stalowa Wola zwycięzcą I eliminacji MPA

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

DanielNiestety, przyjezdni zdominowali I turniej z cyklu eliminacje Mistrzostw Polski Amatorów. Najwyżej z naszych zawodników sklasyfikowany został na piątym miejscu Sławek Bratek. Jest się nad czym zastanawiać biorąc pod uwagę fakt, że do rozpoczęcia rozgrywek ligowych pozostało niecałe dwa tygodnie ( gdzie jest kierownik drużyny?).

Na starcie pierwszego turnieju kwalifikacyjnego stanęło 27 zawodników z Jarosławia, Przemyśla, Dębicy, Stalowej Woli i oczywiście Rzeszowa. Sporo znanych nazwisk więc i poziom sportowy turnieju wysoki. Pierwszym zwycięzcą tegorocznych eliminacji w Ósemce został zawodnik Oskara Stalowa Wola Daniel Karkoszka, który w finale zawodów pokonał klubowego kolegę Macieja Szerszenia 4 – 2. Na najniższym stopniu podium stanął kolejny zawodnik Oskara Krzysztof Moskal oraz reprezentujący Billkros Jarosław Mateusz Pusztuk. Nasi zawodnicy zajęli następujące miejsca: Sławomir Bratek 5, Jerzy Gonet i Sebastian Krupa 9, Hubert Baran i Mirek Dąbrowski 17.

Już dziś zapraszamy wszystkich na kolejną eliminację, oczywiście do „Ósemki”, która odbędzie się 15 marca, początek o godzinie 11.00.

Udostępnij
Copyright © 2021 Sportowy Klub Bilardowy Ósemka. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.