II kolejka Polskiej Ligi Bilardowej

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

277558995 5150462231658583 3076581227126775276 nW kolejnym meczu rozgrywek II Polskiej Ligi Bilardowej gościliśmy drużynę MUKS IKS Tarnów. Drużyna złożona zarówno z bardzo doświadczonych zawodników takich jak Wojciech Banek czy Wojciech Gosk jak również z juniorów, którzy są dopiero na początku drogi do sukcesów jakie osiągali ich starsi koledzy. W składzie naszej drużyny na ten mecz znaleźli się: Sebastian Krupa, Mariusz Frącek, Sławomir Bratek i Jacek Bieszczad.

W pierwszym zakończonym pojedynku w odmianę 8-bil bardzo doświadczony i utrzymujący się w dobrej formie Wojciech Banek pokonuje naszego zawodnika Jacka Bieszczada 8 – 1. Na drugim stole również doświadczony i z wieloletnim stażem bilardowym Wojciech Gosk ogrywa Sławka Bratka 8 – 3. Debel Mariusz Frącek i Sebastian Krupa walczy zacięcie z juniorami z Tarnowa Adamem Swadźbą i Leonem Kukusiem by w ostatecznym rozrachunku uznać ich wyższość, juniorzy pokonują naszych zawodników 8 – 5. Początek meczu rewanżowego również nie przebiegał po naszej myśli, zawodnicy z Tarnowa na wszystkich stołach odskoczyli naszym na trzy, cztery punkty i zrobiło się trochę pod górkę. Niestety ten trend utrzymał się do końca meczu i tak w 8-bil Mariusz Frącek przegrywa z Wojciechem Bankiem 0 – 8, w 10-bil Sebastian Krupa nie daje rady młodemu zawodnikowi Adamowi Swadźbie ... – 8 a debel Sławomir Bratek, Jacek Bieszczad ulega Wojciechowi Goskowi i Leonowi Kukusiowi 0 – 8. Ostatecznie przegrywamy oba mecze po trzy do zera i musimy ostro zacząć pracować nad formą przed następną kolejką spotkań.

Udostępnij
Copyright © 2022 Sportowy Klub Bilardowy Ósemka. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.