Turnieje

Klasyfikacja podziesięciu turniejach

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Janusz Stawarz czwartek, 19 kwietnia 2018 08:25

Tylko jakiś dziwny zbieg okoliczności może odebrać Jurkowi Gonetowi puchar za zwycięstwo w rankingu NLP-3x9. Jurek ma osiem punktów przewagi nad Mirkiem Dąbrowskim i dziesięć nad Witkiem Hajdukiem więc w turnieju finałowym pozostałym zawodnikom pozostaje tylko walka o nagrody i trofea.

   

Klasyfikacja po dziewięciu turniejach

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Janusz Stawarz wtorek, 10 kwietnia 2018 20:08

Na prowadzenie Jerzy Gonet z przewagą 10 punktów nad drugim Mirkiem Dąbrowskim i 12 punktów nad zajmującym trzecią pozycję Witkiem Hajdukiem. Do końca jeszcze jeden turniej i turniej masters, który liczy się do końcowego rankingu ale wydaje się, że ta przewaga może wystarczyć do zdobycia pucharu.

   

Klasyfikacja po ośmiu turniejach

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Janusz Stawarz środa, 28 marca 2018 20:32

Znów na prowadzeniu Jurek Gonet, który w ósmym turnieju zajął trzecie miejsce. Witek Hajduk zaliczył "wtopę", zajął 25 miejsce i zdobył tylko 4 punkty. Dalej co prawda jest na drugim miejscu ale traci już do Jurka 12 punktów. Dotychczasowy lider Robert Pecka z powodów osobistych nie zagrał w turnieju przez co nie zdobył żadnych punktów i plasuje się na piątym miejscu.

   

Klasyfikacja po VII turniejach

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Janusz Stawarz wtorek, 20 marca 2018 23:50

Sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie. Po siódmym turnieju na prowadzeniu Robert Pecka, który doszedł do finału i dzięki temu zrównał się punktami z Jurkiem Gonetem ale zgodnie z niuansami regulaminu rozgrywek punkty zdobyte do tej pory dają mu na ten czas pierwsze mioejsce w rankingu. Na plecach czuje oddech rywali, Jurek Gonet, Witek Hajduk, Mirek Dąbrowski i Arek Nawojski ciągle są w grze i tylko czekają na błedy przeciwników.

   

Strona 1 z 20

Copyright © 2018 Sportowy Klub Bilardowy Ósemka. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.