Amator Challenge 2011

Klasyfikacja końcowa

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Janusz Stawarz niedziela, 09 października 2011 21:35

W niedzielę 9 października w ósemce padły ostatnie rozstrzygnięcia tegorocznego cyklu eliminacji do Mistrzostw Polski Amatorów. Po raz kolejny ( trzeci z pięciu ) turniej padł łupem Krzysztofa Śliwińskiego, pokonał on w finale Krystiana Tanasiewicza 4 – 2. Trzecie miejsca dla Piotra Bujnego i Szymona Sadlika.

   

Klasyfikacja po IV turnieju

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Janusz Stawarz wtorek, 04 października 2011 22:20

Jeszcze przed wakacjami 19 czerwca w klubie Ósemka rozegrany został czwarty turniej cyklu Bilard Sport Amator Challenge Mistrzostwa Polski Amatorów. Tak więc po wakacjach 2 października rozegramy piąty ostatni turniej cyklu, który wyjaśni kto pojedzie na finał do Łodzi. Tym razem prawie w wakacyjnej atmosferze najlepszym okazał się Krzysztof Śliwiński, który w finale pokonał Adama Wisza.

   

Klasyfikacja po III turnieju

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Janusz Stawarz wtorek, 17 maja 2011 12:56

P5150458Trzeci turniej eliminacyjny cyklu Bilard Sport Amator Challenge zgromadził na starcie 21 zawodników.  Tym razem wszystkich faworytów pogodził Sebastian Rosa, który bez porażki doszedł do finału i pokonał w nim Krzysztofa Wywrota 4 – 1.  Kilkumiesięczne treningi w „Ósemce” przynoszą pożądane rezultaty. Trzecie miejsca przypadły w udziale Krystianowi Tanasiewiczowi i Piotrkowi Bujnemu.

   

Klasyfikacja po II turnieju

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Janusz Stawarz wtorek, 05 kwietnia 2011 00:14

Drugi turniej cyklu Bilard Sport Amator Challenge Mistrzostwa Polski Amatorów za nami. Na starcie stanęło 32 zawodników, oprócz miejscowych do „Ósemki” przybyli zawodnicy z Jarosławia, Przemyśla i Łańcuta. Tym razem najlepszym okazał się Krystian Tanasiewicz, który w finale pokonał Krzysztofa Śliwińskiego 4 – 2. Na trzecim miejscu  w niedzielnym turnieju  Kinga Stawarz, pozostali nasi ligowcy nie zachwycili plasując się na dalszych miejscach.

   

Strona 1 z 2

Copyright © 2023 Sportowy Klub Bilardowy Ósemka. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.