Amator Challenge 2010

Krzysztof Śliwiński wygrywa ostatni turniej cyklu

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Janusz Stawarz niedziela, 10 października 2010 20:58

Ostatni turniej tegorocznego cyklu Bilard Sport Amator Challenge zgromadził w Ósemce 13 zawodników. Na starcie stanęli wszyscy, którzy mieli szansę na zakwalifikowanie się do finałów Mistrzostw Polski Amatorów. Finał rozegrany zostanie w dniach 19-21 listopada w klubie Frome w Łodzi, gdzie do podziału oprócz pucharów i medali będzie 10.000 zł. w gotówce.

   

IV eliminacja - ponownie Krystian

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Janusz Stawarz niedziela, 05 września 2010 23:02

IMG_4907.jpgW klubie „Ósemka” rozegrana została  czwarta kwalifikacja Mistrzostw Polski Amatorów. W finale spotkali się dwaj nasi zawodnicy Krystian Tanasiewicz i Piotrek Bujny, obaj rozpoczęli niezbyt fortunnie przegrywając pierwsze mecze. Jednak z lewej strony drabinki turniejowej radzili już sobie całkiem dobrze pokonując kolejno swoich rywali i spotkali się w finale w którym nieznacznie lepszym okazał się Krystian pokonując Piotrka 4 – 2 .

   

Zawodnicy Imperium Przemyśl górą

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Janusz Stawarz poniedziałek, 17 maja 2010 18:08

Zawodnicy z klubu Imperium Przemyśl zdominowali II turniej z cyklu Bilard Sport Amator Challenge rozegrany w niedzielę w klubie Ósemka. Krzysztof Wywrot, Paweł Wroński i Marcin Tkaczyk to zawodnicy Imperium, którzy zajęli trzy pierwsze miejsca. Z miejscowych na podium udało się stanąć tylko zawodnikowi Impulsu Krzysztofowi Śliwińskiemu. Zawodnicy Ósemki tym razem poniżej możliwości, Piotr Bujny i Krystian Tanasiewicz na piątym miejscu a Adam Wisz na dziewiątym.

   

Amator Challenge - terminarz

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Janusz Stawarz środa, 12 maja 2010 22:56

Terminy pozostałych trzech turniejów Bilard Sport Amator Challenge:

   

Piotrek Bujny pierwszym liderem

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Janusz Stawarz niedziela, 14 marca 2010 22:23

I_Kolejka_II_liga_bilard._031

Piotrek Bujny "Ósemka" Rzeszów liderem po pierwszym turnieju z cyklu Bilard Sport Amator Challenge. W niedzielę w klubie "Ósemka" przy ulicy Bardowskiego 4 rozegrano pierwszy z pięciu turniejów tego popularnego cyklu. W pierwszej odsłonie wystartowało 25 zawodników reprezentujących kluby: Ósemka Rzeszów, Metropolis Rzeszów, Impuls Rzeszów, Imperium Przemyśl oraz kilku zawodników nie zrzeszonych.

   

Więcej artykułów…

Strona 1 z 2

Copyright © 2023 Sportowy Klub Bilardowy Ósemka. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.