Grand Prix Rzeszowa 2010

Finał Grand Prix Rzeszowa 2010

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Janusz Stawarz środa, 01 grudnia 2010 19:40

DSCN6579.jpgPaweł Wroński zwycięzcą turnieju finałowego Grand Prix Rzeszowa 2010. W finale Paweł dosyć gładko pokonał Szymka Sadlika 5 – 1. W meczach półfinałowych Paweł Wroński pokonał Mariusza Błażeja  z Tarnowa 5  - 3, natomiast Szymek Sadlik po zaciętym pojedynku wygrał z Piotrkiem Bujnym 5 – 4. W meczach ćwierćfinałowych Paweł pokonał Wojtka Wąsacza z Tarnowa 5 – 1 a Piotrek Bujny po zaciętym pojedynku Karolinę Stawarz 5 – 4 .
   

Klasyfikacja końcowa

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator niedziela, 07 listopada 2010 23:00

DSCN6558.jpgDwójka zawodników „Ósemki” spotkała się w finale ostatniego turnieju Grand Prix Rzeszowa 2010. Finał to wewnętrzna sprawa „Ósemki”, Karolina Stawarz, multimedalistka mistrzostw Polski  oraz Adam Wisz, który w ostatnich turniejach zaskakuje wszystkich bardzo dobra grą i wynikami ( szkoda, że w meczach ligowych z obcymi przeciwnikami nie może się przełamać ). Karolina nie dała pograć do tej pory dobrze grającemu Adamowi, zagrała widowiskowy i na wysokim poziomie mecz pokonując Adama 5 – 0. Jest to dobry prognostyk przed zbliżającymi się dużymi krokami mistrzostwami Polski.

   

Klasyfikacja po V turnieju

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Administrator niedziela, 03 października 2010 18:00

Obraz_005W piątej eliminacji cyklu Grand Prix Rzeszowa 2010 dominowali zawodnicy Sportowego Klubu Bilardowego „Ósemka”. W niedzielę 3 października rozegraliśmy przedostatni turniej cyklu, do końca pozostał do rozegrania turniej w 9-bil, na koniec czołowa szesnastka rozegra turniej finałowy Masters w którym pula nagród wynosić będzie 3000 pln.
   

Klasyfikacja po IV turnieju

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Janusz Stawarz niedziela, 08 sierpnia 2010 21:27

Piotrek.jpgPiotrek Bujny po raz drugi z rzędu wygrywa turniej z cyklu Grand Prix Rzeszowa 2010. W meczu finałowym podobnie jak ostatnim razem pokonał Mariusza Klimka z Bili Tarnów. Tym razem rozgrywki toczyły się w odmianę 9-bil. Piotrek po tym zwycięstwie wyszedł na prowadzenie w rankingu. Dotychczasowy lider Szymek Sadlik zajmując trzecie miejsce stracił pierwszą pozycje i musi się zadowolić drugim miejscem.

   

Strona 1 z 3

Copyright © 2023 Sportowy Klub Bilardowy Ósemka. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.