poniedzialki

Klasyfikacja po X turnieju

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Janusz Stawarz środa, 18 kwietnia 2012 00:53

Zwycięzcą ostatniego, X już turnieju z cyklu "Nie lubię poniedziałków - rosyjska ruletka" został ponownie Mariusz Kołakowski pokonując w finale Jakuba Kurowieckiego. Trzecie miejsca zajęli Adam Wisz oraz Robert Pecka. Znamy już 16 zawodników, którzy w sobotę 21 kwietnia staną do walki o puchar za zwycięstwo w rankingu oraz o puchary i nagrody turnieju finałowego. Poniżej tabela i szczęśliwa szestnastka.

Klasyfikacja po IX turnieju

Wpisany przez Janusz Stawarz wtorek, 03 kwietnia 2012 22:23

Przedostatni turniej za nami. Triumfatorem zostaje po raz kolejny Mariusz Kołakowski, pokonując w finale Arka Nawojskiego. Ten drugi swoją przygodę bilardową rozpoczął niedawno i jest to jego największy dotychczasowy sukces! Na trzecim miejscu uplasowali się: Kinga Stawarz oraz Piotr Bujny.

Klasyfikacja po VIII turnieju

Wpisany przez Janusz Stawarz czwartek, 29 marca 2012 22:33

Tym razem na starcie stanęło 31 zawodników. Zwyciężył Mariusz Kołakowski, który w finale pokonał Bartka Szkołuta. Dzięki drugiemu miejscu Bartka nastąpiła zmiana na pozycji lidera klasyfikacji generalnej. Bartek Szkołut objął prowadzenie spychając dotychczasowego lidera Krzysztofa Drąkę  na drugie miejsce. Trzecie miejsca zajęli Krzysztof Machowski i Adam Wisz.

Klasyfikacja po VII turnieju

Wpisany przez Janusz Stawarz środa, 21 marca 2012 00:52

Rekordowa ilość zawodników wzięła udział w VII turnieju, 32 osoby stanęło do walki w ten poniedziałkowy wieczór. Najlepszym okazał się Robert Pecka, który w meczu finałowym pokonał Bartosza Szkołuta. Trzecie miejsca zajęli Krzysztof Machowski i Mariusz Kołakowski.