Klasyfikacja po V turnieju

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Piąty turniej wygrywa Tomek Kapłan, który w finale pokonał Bartka Szkołuta 3 – 2. Zwycięstwo tym cenniejsze, ponieważ większość swoich pojedynków Tomek rozpoczynał od stanu 0 – 2. Trzecie miejsca zajęli Piotrek Bujny i Jacek Kozak. W turnieju wystartowało 30 zawodniczek i zawodników.

Lp.

Imię i nazwisko

„NIE LUBIĘ PONIEDZIAŁKÓW
– ROSYJSKA RULETKA”

Punkty

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

 

1.

Krzysztof Drąka

20

10

20

8

12

-

-

-

-

-

70

2.

Robert Pecka

12

14

16

12

10

-

-

-

-

-

64

 

Bartosz Szkołut

12

10

14

12

16

-

-

-

-

-

64

4.

Kinga Stawarz

11

20

12

10

6

-

-

-

-

-

59

5.

Jacek Kozak

-

12

6

20

14

-

-

-

-

-

52

6.

Szymon Szyszka

14

6

8

12

6

-

-

-

-

-

46

 

Machowski Krzysztof

14

16

10

6

-

-

-

-

-

-

46

8.

Krystian Tanasiewicz

16

-

10

14

4

-

-

-

-

-

44

9.

Piotr Bujny

10

6

12

-

14

-

-

-

-

-

42

10.

Anna Serwatowska

11

12

8

4

6

-

-

-

-

-

41

11.

Janusz Stawarz

10

12

6

6

4

-

-

-

-

-

38

 

Marcin Kostera

8

8

10

6

6

-

-

-

-

-

38

13.

Jakub Dobrowolski

-

12

10

-

12

-

-

-

-

-

34

14.

Kamil Wyskiel

10

8

4

6

4

-

-

-

-

-

32

 

Tomasz Kapłan

-

-

12

-

20

-

-

-

-

-

32

16.

Arkadiusz Nawojski

-

8

6

12

4

-

-

-

-

-

30

 

Jakub Kurowiecki

-

-

12

6

12

-

-

-

-

-

30

 

Mariusz Śledzianowski

-

14

6

6

4

-

-

-

-

-

30

 

Daniel Ostrowski

10

-

8

6

6

-

-

-

-

-

30

20.

Roman Gałuszka

-

10

4

8

6

-

-

-

-

-

28

 

Bartosz Ostrowski

-

-

8

14

6

-

-

-

-

-

28

 

Marcin Wójciak

-

-

-

16

12

-

-

-

-

-

28

23.

Adam Wisz

-

6

-

10

10

-

-

-

-

-

26

24.

Sebastian Zięba

-

-

14

-

10

-

-

-

-

-

24

25.

Hubert Pitucha

-

-

6

4

8

-

-

-

-

-

18

 

Kamil Kępa

-

-

-

10

8

-

-

-

-

-

18

27.

Grzegorz Gwizdak

-

6

4

-

6

-

-

-

-

-

16

28.

Łukasz Frącek

-

-

6

8

-

-

-

-

-

-

14

29.

Mariusz Frącek

-

-

6

6

-

-

-

-

-

-

12

 

Karolina Ślęzak

-

-

4

-

8

-

-

-

-

-

12

31.

Paweł Pliś

-

-

-

10

-

-

-

-

-

-

10

 

Kazimierz Wójcik

-

6

-

4

-

-

-

-

-

-

10

 

Mariusz Kołakowski

-

-

-

-

10

-

-

-

-

-

10

 

Marcin Woźniak

-

10

-

-

-

-

-

-

-

-

10

35.

Łukasz Pazowski

-

-

-

8

-

-

-

-

-

-

8

 

Mariola Matysik

-

-

-

4

4

-

-

-

-

-

8

 

Jacek Pańczak

-

-

-

-

8

-

-

-

-

-

8

 

Mateusz Marczydło

8

-

-

-

-

-

-

-

-

-

8

 

Filip Gaweł

-

8

-

-

-

-

-

-

-

-

8

40.

Paweł Leśko

-

6

-

-

-

-

-

-

-

-

6

 

Marcin Sroka

-

-

6

-

-

-

-

-

-

-

6

42.

Arkadiusz Zając

-

-

-

4

-

-

-

-

-

-

4

 

Katarzyna Swornóg

-

-

-

4

-

-

-

-

-

-

4

 

Barbara Frącek

-

-

-

4

-

-

-

-

-

-

4

 

Łukasz Będkowski

-

-

-

4

-

-

-

-

-

-

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij
Copyright © 2017 Sportowy Klub Bilardowy Ósemka. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.