Klasyfikacja po VI turnieju

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Najlepszym wśród 32 zawodniczek i zawodników, którzy wystartowali w poniedziałek został ponownie Krzysztof Drąka. W finale pokonał Bartka Szkołuta 3 – 2. Trzecie miejsca zajęli Marcin Kostera oraz Kuba Dobrowolski.
Serdecznie gratulujemy!

Poniżej klasyfikacja po 6 turniejach

Lp.

Imię i nazwisko

„NIE LUBIĘ PONIEDZIAŁKÓW
– ROSYJSKA RULETKA”

Punkty

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

 

1.

Krzysztof Drąka

20

10

20

8

12

20

-

-

-

-

90

2.

Bartosz Szkołut

12

10

14

12

16

16

-

-

-

-

80

3.

Robert Pecka

12

14

16

12

10

6

-

-

-

-

72

4.

Kinga Stawarz

11

20

12

10

6

6

-

-

-

-

65

5.

Jacek Kozak

-

12

6

20

14

10

-

-

-

-

62

6.

Szymon Szyszka

14

6

8

12

6

12

-

-

-

-

58

7.

Marcin Kostera

8

8

10

6

6

14

-

-

-

-

52

8.

Krystian Tanasiewicz

16

-

10

14

4

6

-

-

-

-

50

9.

Jakub Dobrowolski

-

12

10

-

12

14

-

-

-

-

48

10.

Janusz Stawarz

10

12

6

6

4

8

-

-

-

-

46

 

Machowski Krzysztof

14

16

10

6

-

-

-

-

-

-

46

12.

Anna Serwatowska

11

12

8

4

6

4

-

-

-

-

45

13.

Jakub Kurowiecki

-

-

12

6

12

12

-

-

-

-

42

 

Piotr Bujny

10

6

12

-

14

-

-

-

-

-

42

15.

Bartosz Ostrowski

-

-

8

14

6

10

-

-

-

-

38

 

Adam Wisz

-

6

-

10

10

12

-

-

-

-

38

17.

Marcin Wójciak

-

-

-

16

12

8

-

-

-

-

36

 

Mariusz Śledzianowski

-

14

6

6

4

6

-

-

-

-

36

 

Kamil Wyskiel

10

8

4

6

4

4

-

-

-

-

36

20.

Daniel Ostrowski

10

-

8

6

6

4

-

-

-

-

34

 

Arkadiusz Nawojski

-

8

6

12

4

4

-

-

-

-

34

22.

Tomasz Kapłan

-

-

12

-

20

-

-

-

-

-

32

 

Roman Gałuszka

-

10

4

8

6

4

-

-

-

-

32

24.

Kamil Kępa

-

-

-

10

8

10

-

-

-

-

28

25.

Sebastian Zięba

-

-

14

-

10

-

-

-

-

-

24

 

Hubert Pitucha

-

-

6

4

8

6

-

-

-

-

24

27.

Grzegorz Gwizdak

-

6

4

-

6

6

-

-

-

-

22

28.

Mariusz Frącek

-

-

6

6

-

8

-

-

-

-

20

 

Paweł Pliś

-

-

-

10

-

10

-

-

-

-

20

30.

Łukasz Frącek

-

-

6

8

-

4

-

-

-

-

18

 

Marcin Sroka

-

-

6

-

-

12

-

-

-

-

18

32.

Kazimierz Wójcik

-

6

-

4

-

6

-

-

-

-

16

33.

Łukasz Będkowski

-

-

-

4

-

8

-

-

-

-

12

 

Karolina Ślęzak

-

-

4

-

8

-

-

-

-

-

12

35.

Mariusz Kołakowski

-

-

-

-

10

-

-

-

-

-

10

 

Marcin Woźniak

-

10

-

-

-

-

-

-

-

-

10

37.

Łukasz Pazowski

-

-

-

8

-

-

-

-

-

-

8

 

Mariola Matysik

-

-

-

4

4

-

-

-

-

-

8

 

Jacek Pańczak

-

-

-

-

8

-

-

-

-

-

8

 

Mateusz Marczydło

8

-

-

-

-

-

-

-

-

-

8

 

Filip Gaweł

-

8

-

-

-

-

-

-

-

-

8

42.

Paweł Leśko

-

6

-

-

-

-

-

-

-

-

6

43.

Arkadiusz Zając

-

-

-

4

-

-

-

-

-

-

4

 

Katarzyna Swornóg

-

-

-

4

-

-

-

-

-

-

4

 

Barbara Frącek

-

-

-

4

-

-

-

-

-

-

4

 

Szymon Sadlik

-

-

-

-

-

4

-

-

-

-

4

 

Damian Furman

-

-

-

-

-

4

-

-

-

-

4

 

Sławomir Pasternak

-

-

-

-

-

4

-

-

-

-

4

 

Udostępnij
Copyright © 2017 Sportowy Klub Bilardowy Ósemka. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.