NLP - 2013 klasyfikacja po IV turnieju

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Klasyfikacja po czterech turniejach poniżej.

 

 

Imię i nazwisko

„NIE LUBIĘ PONIEDZIAŁKÓW

– 2013”

 

Punkty

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

 

1.

Mariusz Frącek

20

14

4

14

 

 

 

 

 

 

 

52

2.

Waldemar Witowski

12

-

20

20

52

3.

Janusz Stawarz

10

12

14

16

50

4.

Marcin Wójciak

14

10

12

10

46

5.

Robert Pecka

8

12

12

12

44

6.

Grzegorz Butryn

12

4

10

10

36

Krystian Tanasiewicz

16

-

10

10

36

8.

Bartosz Ostrowski

10

8

8

8

34

Witold Hajduk

8

4

8

14

34

10.

Marcin Woźniak

8

10

8

6

32

Mariusz Śledzianowski

12

6

6

8

32

12.

Maciej Przybył

6

16

8

-

30

Łukasz Frącek

6

10

8

6

30

14.

Marcin Kostera

-

6

10

12

28

15.

Szymon Szyszka

8

-

10

8

26

Jakub Kurowiecki

12

14

-

-

26

17.

Maciej Mrzygłód

10

8

-

6

24

Daniel Ostrowski

10

8

-

6

24

Filip Micał

6

6

6

6

24

Dariusz Bigdoń

6

6

6

6

24

Paweł Pliś

-

12

-

12

24

Mateusz Marczydło

14

10

-

-

24

23.

Patryk Peret

-

12

10

-

22

Adam Wisz

-

-

12

10

22

25.

Piotr Bujny

-

-

8

12

20

26.

Arkadiusz Nawojski

-

20

-

-

20

27.

Piotr Pasierb

6

4

8

-

18

Jacek Pańczak

-

8

10

-

18

29.

 Sebastian Rosa

-

-

16

-

16

30.

Piotr Kolek

6

-

8

-

14

Zygmunt Tuszyński

-

-

14

-

14

32.

Katarzyna Sitarz

-

6

6

-

12

Anna Musiał

-

6

6

-

12

Ewelina Tuszyńska

-

6

6

-

12

Mariusz Kołakowski

-

-

12

-

12

36.

Anna Serwatowska

-

-

10

-

10

Bartłomiej Grodecki

-

-

10

-

10

38.

Kinga Stawarz

-

-

-

8

8

39.

Karolina Ślęzak

-

-

-

6

6

Arkadiusz Kicaj

-

-

-

6

6

Sebastian Zięba

-

6

-

-

6

Tomasz Sanok

6

-

-

-

6

Robert Szura

-

-

6

-

6

Szymon Sadlik

-

-

6

-

6

45.

Kamil Wyskiel

-

-

4

-

4

Udostępnij
Copyright © 2017 Sportowy Klub Bilardowy Ósemka. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.