Klasyfikacja po IX turniejach

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Przed nami już tylko jedem  turniej kwalifikacyjny i turniej masters, który również liczył sie będzie do punktacji rankingowej. Różnice punktowe między trzema pierwszymi miejscami minimalne więc dziś nie można jeszcze powiedzieć kto odbierze puchar za ranking.

 

 

Imię i nazwisko

„NIE LUBIĘ PONIEDZIAŁKÓW

– 2013”

 

Punkty

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

 

1.

Marcin Wójciak

14

10

12

10

20

12

14

12

14

 

 

118

2.

Janusz Stawarz

10

12

14

16

8

14

16

10

12

112

3.

Krystian Tanasiewicz

16

-

10

10

12

20

20

14

10

112

4.

Robert Pecka

8

12

12

12

16

6

12

12

14

104

5.

Mariusz Frącek

20

14

4

14

4

10

6

10

8

90

6.

Maciej Przybył

6

16

8

-

10

12

4

16

8

80

Marcin Woźniak

8

10

8

6

6

12

12

8

10

80

8.

Jacek Pańczak

-

8

10

-

14

14

10

6

16

78

9.

 Sebastian Rosa

-

-

16

-

8

10

10

20

12

76

10.

Mariusz Śledzianowski

12

6

6

8

12

8

10

6

6

74

11.

Szymon Szyszka

8

-

10

8

12

6

12

6

10

72

12.

Waldemar Witowski

12

-

20

20

4

-

10

-

4

70

Kinga Stawarz

-

-

-

8

10

12

14

14

12

70

14.

Mariusz Kołakowski

-

-

12

-

12

-

12

12

20

68

15.

Łukasz Frącek

6

10

8

6

10

4

4

8

6

62

Witold Hajduk

8

4

8

14

10

4

10

-

4

62

17.

Marcin Kostera

-

6

10

12

10

8

4

4

6

60

Adam Wisz

-

-

12

10

-

16

-

10

12

60

Bartosz Ostrowski

10

8

8

8

10

8

-

8

-

60

20.

Dariusz Bigdoń

6

6

6

6

8

4

6

10

4

56

21.

Paweł Pliś

-

12

-

12

6

6

-

6

6

48

22.

Piotr Pasierb

6

4

8

-

8

-

4

6

8

44

23.

Filip Micał

6

6

6

6

6

4

4

-

4

42

Grzegorz Butryn

12

4

10

10

6

-

-

-

-

42

25.

Jakub Kurowiecki

12

14

-

-

-

4

10

-

-

40

26.

Maciej Mrzygłód

10

8

-

6

6

6

-

-

-

36

27.

Patryk Peret

-

12

10

-

-

-

-

12

-

34

28.

Piotr Bujny

-

-

8

12

8

-

4

-

-

32

Anna Serwatowska

-

-

10

-

8

-

4

6

4

32

30.

Sebastian Zięba

-

6

-

-

-

10

-

8

6

30

Piotr Kolek

6

-

8

-

10

-

6

-

-

30

32.

Daniel Ostrowski

10

8

-

6

-

4

-

-

-

28

Robert Szura

-

-

6

-

6

-

6

4

6

28

Anna Musiał

-

6

6

-

8

4

-

-

4

28

35.

Zygmunt Tuszyński

-

-

14

-

10

-

-

-

-

24

Mateusz Marczydło

14

10

-

-

-

-

-

-

-

24

37.

Katarzyna Sitarz

-

6

6

-

6

-

-

-

4

22

Ewelina Tuszyńska

-

6

6

-

4

6

-

-

-

22

39.

Arkadiusz Nawojski

-

20

-

-

-

-

-

-

-

20

40.

Jakub Dobrowolski

-

-

-

-

8

-

10

-

-

18

41.

Mateusz Faryna

-

-

-

-

-

6

4

-

8

16

41.

Michał Soliński

-

-

-

-

14

-

-

-

-

14

Bartosz Bielec

-

-

-

-

-

8

6

-

-

14

44.

Tomasz Kapłan

-

-

-

-

-

6

6

-

-

12

Karolina Ślęzak

-

-

-

6

-

-

-

6

-

12

Damian Furman

-

-

-

-

-

-

6

-

6

12

47.

Bartłomiej Grodecki

-

-

10

-

-

-

-

-

-

10

Bartosz Miąsik

-

-

-

-

-

10

-

-

-

10

Cija Łukasz

-

-

-

-

-

-

10

-

-

10

Eryk Łuczak

-

-

-

-

-

-

-

-

10

10

Daniel Mucha

-

-

-

-

-

-

-

6

4

10

52.

Arkadiusz Kicaj

-

-

-

6

-

-

-

-

-

6

Tomasz Sanok

6

-

-

-

-

-

-

-

-

6

Milena Cieloch

-

-

-

-

6

-

-

-

-

6

Szymon Sadlik

-

-

6

-

-

-

-

-

-

6

Radek Dąbrowski

-

-

-

-

-

6

-

-

-

6

Rafał Mej

-

-

-

-

-

-

6

-

-

6

Michał Koterba

-

-

-

-

-

-

-

-

6

6

60.

Paweł Sinica

-

-

-

-

-

4

-

-

-

4

Kamil Wyskiel

-

-

4

-

-

-

-

-

-

4

Jarosław Gąsior

-

-

-

-

-

-

4

-

-

4

Łuksz Kloc

-

-

-

-

-

-

-

-

4

4

Udostępnij
Copyright © 2017 Sportowy Klub Bilardowy Ósemka. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.