NLP2016

Klasyfikacja po X turniejach

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Janusz Stawarz wtorek, 05 kwietnia 2016 20:36

Sebastian Krupa odzyskał prowadzenie w rankingu przed turniejem finałowym. Przewaga Sebastiana nad drugim w tabeli Witkiem Hajdukiem to zaledwie trzy punkty a nad trzecim Mirkiem Dąbrowskim 6 punktów nie gwarantuje mu jeszcze zwycięstwa. Walka w turnieju masters będzie na pewno emocjonujaca i toczyć sie będzie zapewne do ostatniej kulki.

   

Klasyfikacja po IX turniejach

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Janusz Stawarz wtorek, 22 marca 2016 20:36

Witek wygrał i tym samym objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Tuż za plecami ma Sebastiana Krupę, który do tej pory przewodził stawce ale dwa słabsze występy i teraz on musi gonić rywala. Trzecie miejsce dla Mirka Dąbrowskiego, pięć punktów straty do lidera jeszcze niczego nie przesądza.

   

Klasyfikacja po ośmiu turniejach

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Janusz Stawarz środa, 16 marca 2016 19:54

Na czele klasyfikacji nadal Sebastian Krupa ale po tym jak na ostatnim turnieju trochę stracił, jego przewaga stopniała do 4 punktów nad drugim Mirkiem Dąbrowskim i do 5 punktów nad Witkiem Hajdukiem. Zapowiada sie zatem walka do końca a warto przypomnieć, że turniej Masters liczy się do klasyfikjacji generalnej.

   

Klasyfikacja po siedmiu turniejach

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Janusz Stawarz wtorek, 08 marca 2016 20:19

Sebastian Krupa nadal na prowadzeniu, za jego plecami cały czas trwa walka i do końca Seba będzie musiał odpierać ataki zarówno Mirka Dąbrowskiego jak również Witka Hajduka.

   

Strona 1 z 3

Copyright © 2024 Sportowy Klub Bilardowy Ósemka. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.