NLP - nowe rozdanie

Klasyfikacja po X turniejach

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Janusz Stawarz wtorek, 20 listopada 2018 01:15

Rozgrywki cyklu "Nie lubię poniedziałków - parzyste/nieparzyste" dobiegają końca, do rozegrania został już tylko turniej masters. Po dziesięciu turniejach wyłoniona została czołowa  szestnastka , która w sobotę 8 grudnia o godzinie 13.00 rozegra turniej finałowy. Zwycięzcą rankingu został Sebastian Krupa o czym wiadomo było już jakiś czas temu.

 

   

Klasyfikacja po IX turniejach

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Janusz Stawarz wtorek, 13 listopada 2018 01:51

Sebastian Krupa wypracował sobie taką przewagę, że puchar za zwycięstwo w klasyfikacji generalnej nikt nie jest w stanie już mu odebrać. Może spokojnie przygotowywać się do turnieju masters i szukać miejsca w salonie gdzie będzie można postawić to trofeum.

   

Klasyfikcja po VIII turniejach

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Janusz Stawarz środa, 07 listopada 2018 19:45

Sebastian Krupa ciągle powiększa swoją przewagę i ciężko będzie wydrzeć mu puchar za zwycięstwo w rankingu. Mirek Dąbrowski, który do tej pory zajmował drugą pozycję spadł na szóste miejsce ale to tylko dlatego, że nie mógł uczestniczyć w turniekju numer osiem. Na drugie miejsce wysunął się zatem :dziadek" Robert Pecka a trzecie miejsce zajmuje Sławek Bratek.

   

Klasyfikacja po VII turniejach

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Janusz Stawarz czwartek, 01 listopada 2018 20:13

Sebastian Krupa powiększa swoją przewagę, urosła już do 26 punktów po siedniu turniejach i ciężko będzie rywalom wyrwać mu to zwycięstwo. Za plecami Sebastiana jeszcze ewentualnie czterech rywali może teoretycznie z nim powalczyć. Są to: Mirek Dąbrowski, Sławek Bratek, Robert Pecka i Sławek Pasternak.

   

Strona 1 z 3

Copyright © 2024 Sportowy Klub Bilardowy Ósemka. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.