Klasyfikacja po VIII turnieju

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Samodzielnym liderem po ośmiu turniejach jest Kuba Dobrowolski, który wyprzedza nieznacznie Krzysztofa Śliwińskiego. Różnice punktowe w czołówce są niewielkie i do końca toczyć się będzie walka o zwycięstwo rankingu.

 

Imię i nazwisko

„NIE LUBIĘ PONIEDZIAŁKÓW

 – SOBIESKI CUP”

Punkty

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

1.

Jakub Dobrowolski

14

12

14

14

20

12

14

14

-

-

114

2.

Śliwiński Krzysztof

20

10

16

12

12

14

16

12

-

-

112

3.

Adam Wisz

16

16

12

20

8

12

12

10

-

-

106

4.

Krystian Tanasiewicz

10

8

20

10

16

8

10

20

-

-

102

5.

Janusz Stawarz

12

20

12

12

14

10

8

6

-

-

94

6.

Paweł Pliś

8

14

10

16

14

16

6

6

-

-

90

7.

Bartosz Szkołut

10

6

12

12

12

6

12

14

-

-

84

8.

Sebastian Rosa

12

10

8

14

12

8

4

6

-

-

74

Robert Pecka

14

8

12

6

6

6

10

12

-

-

74

10.

Mariusz Kołakowski

-

12

10

8

6

14

10

10

-

-

70

11.

Kinga Stawarz

12

14

6

4

6

12

8

-

-

-

62

12.

Szymon Sadlik

10

-

6

10

10

12

12

-

-

-

60

13.

Arkadiusz Nawojski

10

6

10

6

6

6

6

8

-

-

58

14.

Bartosz Ostrowski

8

4

6

8

10

6

6

8

-

-

56

15.

Szymon Szyszka

8

-

10

6

6

10

6

6

-

-

54

16.

Marcin Kostera

-

-

6

8

10

6

10

10

-

-

50

17.

Kamil Wyskiel

4

6

8

10

6

8

-

-

-

-

42

18.

Anna Serwatowska

6

6

6

6

4

-

6

6

-

-

40

19.

Paweł Krztoń

6

8

8

-

8

8

-

-

-

-

38

20.

Jakub Kurowiecki

-

10

-

4

12

10

-

-

-

-

36

21.

Mariusz Frącek

-

6

-

-

-

20

8

-

-

-

34

Piotr Pasierb

6

-

-

4

10

10

4

-

-

-

34

Grzegorz Butryn

-

-

-

12

-

-

6

16

-

-

34

24.

Jacek Kozak

6

12

-

6

-

-

-

8

-

-

32

25.

Damian Furman

12

-

-

10

6

-

-

-

-

-

28

Daniel Mucha

6

-

-

6

8

-

8

-

-

-

28

27.

Piotr Bujny

-

12

14

-

-

-

-

-

-

-

26

Hubert Pitucha

8

6

6

6

-

-

-

-

-

-

26

Mateusz Marczydło

-

-

-

-

-

-

14

12

-

-

26

30.

Łukasz Frącek

-

10

-

-

-

6

6

-

-

-

22

31.

Sebastian Godek

-

-

-

-

-

-

20

-

-

-

20

32.

Daniel Ostrowski

4

8

-

-

6

-

-

-

-

-

18

33.

Piotr Zieliński

-

-

-

8

8

-

-

-

-

-

16

34.

Wojciech Jękot

-

-

-

-

-

6

-

6

-

-

12

Jakub Zaborniak

-

-

-

-

-

-

-

12

-

-

12

Sebastian Zięba

-

-

-

-

-

-

12

-

-

-

12

Sławomir Bratek

-

-

-

-

-

6

6

-

-

-

12

Marcin Wójciak

6

6

-

-

-

-

-

-

-

-

12

Roman Gałuszka

6

-

6

-

-

-

-

-

-

-

12

Kazimierz Wójcik

4

-

8

-

-

-

-

-

-

-

12

41.

Mariusz Śledzianowski

4

-

6

-

-

-

-

-

-

-

10

Sławomir Pasternak

4

6

-

-

-

-

-

-

-

-

10

Łukasz Kloc

6

-

-

4

-

-

-

-

-

-

10

Paweł Miesiąc

4

-

-

6

-

-

-

-

-

-

10

Michał Koterba

-

-

-

-

-

-

-

10

-

-

10

46.

Grzegorz Gwizdak

-

-

-

-

-

-

-

8

-

-

8

47.

Adrian Pęczkowski

-

-

-

4

-

-

-

-

-

-

4

Udostępnij
Copyright © 2017 Sportowy Klub Bilardowy Ósemka. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.