Klasyfikacja po IX turnieju

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Witek Hajduk z coraz większymi sznsami na wygranie rankingu ale wszystko prawdopodobnie rozstrzygnie się dopiero w turnieju masters, ponieważ za jego plecami tylko z czterema punktami straty Robert Pecka i Arek Nawojski.

Imię i nazwisko

„NIE LUBIĘ PONIEDZIAŁKÓW –  DZIEWIĄTKA”

Punkty

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

1.

Witold Hajduk

16

12

8

16

8

14

12

16

12

 

114

2.

Robert Pecka

20

-

10

14

6

12

16

20

12

110

Arek Nawojski

16

14

10

12

12

10

10

12

14

110

4.

Jakub Zaborniak

-

20

20

-

14

16

12

12

10

104

5.

Dawid Mastej

-

12

14

20

6

12

6

10

12

92

6.

Jerzy Gonet

14

6

10

10

12

10

10

8

10

90

7.

Janusz Stawarz

10

8

16

8

8

12

14

6

6

88

Dariusz Bigdoń

12

10

8

12

10

6

6

10

14

88

Sebastian Krupa

8

6

14

10

8

6

12

14

10

88

10.

Sławomir Pasternak

12

8

12

8

10

4

12

6

8

80

Mariusz Śledzianowski

8

12

10

8

8

12

6

6

8

80

12.

Marcin Kostera

12

6

13

14

6

6

4

6

12

79

13.

Roman Gałuszka

6

10

8

-

14

10

8

8

10

74

14.

Kazimierz Wójcik

6

6

8

12

6

10

6

8

8

70

15.

Tomasz Moskwa

12

8

-

10

10

8

-

6

16

70

16.

Piotr Pasierb

10

10

-

12

16

8

8

-

64

17.

Jakub Mierzwa

10

-

-

-

6

8

4

12

6

46

18.

Sebastian Hołówko

-

-

-

-

-

6

20

12

6

44

19.

Adam Wisz

-

8

-

6

20

6

-

-

40

Daniel Mucha

-

14

-

8

12

-

6

-

40

21.

Jan Cyrul

6

-

-

-

12

6

6

8

38

22.

Paweł Pliś

-

10

13

10

-

-

-

-

33

23.

Łukasz Pasternak

-

-

-

-

-

-

14

10

8

32

24.

Krystian Tanasiewicz

14

-

12

-

-

-

-

-

26

25.

Anna Serwatowska

-

8

-

-

10

-

4

-

22

26.

Tomasz Kapłan

-

-

-

-

-

20

-

-

20

Bartosz Ostrowski

-

6

-

-

-

6

8

-

20

Oskar Dacko

-

10

-

-

-

-

-

10

20

Michał Soliński

-

-

-

-

-

-

-

-

20

20

30.

Kamil Wyskiel

12

6

-

-

-

-

-

-

18

31.

Jacek Pańczak

-

-

-

-

-

14

-

-

14

Kinga Stawarz

-

-

-

-

-

-

-

14

14

Mariusz Kołakowski

-

-

-

-

-

8

-

6

14

34.

Łukasz Kloc

-

-

-

-

-

-

10

-

10

Marcin Woźniak

-

-

-

-

-

-

10

-

10

36.

Szymon Szyszka

8

-

-

-

-

-

-

-

8

Jakub Kurowiecki

-

-

-

-

-

-

8

-

8

38.

Piotr Kolek

-

6

-

-

-

-

-

-

6

Aleks Furman

-

-

-

-

-

-

6

-

6

Wojciech Sobański

-

-

-

-

-

-

6

-

6

Piotr Nowak

-

-

-

-

-

-

-

-

6

6

Udostępnij
Copyright © 2017 Sportowy Klub Bilardowy Ósemka. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.