Trzeci finał, druga wygrana Bartka. Dedykacja dla Kasi

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

16300529 1334249363279908 5702746865126796166 oBartłomiej Szkołut nie miał chyba jeszcze takiej passy w naszym klubie. Można powiedzieć, że rządzi na początku kolejnej edycji turniejów „Nie lubię poniedziałków”. Zajął pierwsze miejsce w turnieju nr 3, a przypomnijmy, że był najlepszy także tydzień temu, a w inauguracyjnych zawodach uplasował się na drugiej pozycji (zanotował wtedy remis, ale został doścignięty i zgodnie z regulaminem musiał ustąpić miejsca Sebastianowi Hołówko).

W finale trzeciego turnieju Bartek poradził sobie z Robertem Pecką. W drodze do głównej rozgrywki w pokonanym polu zostawił Mariusza Śledzianowskiego, Bartosza Drążka, Dariusza Bigdonia i Piotra Nowaka.

Robert na początku także miał wolny los, potem znajdował sposób na Łukasza Watrasa, Sebastiana Krupę, Bartosza Szymanowskiego i Witolda Hajduka.

- Finał trochę lepiej rozpoczął Robert i znalazłem się na minusie – komentuje Bartek. – Potem w grze Roberta coś się zacięło. Był z jego strony jakiś faul, jakaś biała wpadła do łuzy. Ja też nie grałem nic wielkiego, zdarzały się błędy, ale były też dobre momenty i na  koniec wygrałem tymi kilkoma punktami – zaznacza Bartek, który zadedykował zwycięstwo Kasi, swojej sympatii. – Nie mogła być na turnieju, ale czułem jej wsparcie – uśmiecha się bohater wieczoru.

Tym razem rywalizowało siedemnastu bilardzistów. W klasyfikacji generalnej zdecydowanie prowadzi Bartek, który po trzech turniejach zgromadził na swoim koncie imponujące, jak na ten etap rozgrywek, 56 punktów.

Jeśli idzie o Jackpota suma do wygrania staje się coraz bardziej okazała. Tym razem los wskazał na Dariusza Bigdonia. Przy rozbiciu użył odpowiedniej siły. Jedna z bil zniknęła ze stołu, ale żółta ustawiła się w niezbyt dogodnej pozycji. Darek ambitnie próbował trudnego zagrania od bandy, jednak okazało się.... za trudne.

Za tydzień turniej numer 4. Początek jak zwykle o godzinie 18.