NLP2018 3x9

Klasyfikacja końcowa cyklu NLP-3x9

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wpisany przez Janusz Stawarz poniedziałek, 21 maja 2018 19:21

GonetZgodnie z wsześniejszymi przewidywaniami Jurek Gonet został zwycięzcą rankingu. Przed turniejem finałowym miał znaczną przewagę i tylko jakiś nieprzewidywany zbieg okoliczności mógł pokrzyżować mu plany.

Klasyfikacja podziesięciu turniejach

Wpisany przez Janusz Stawarz czwartek, 19 kwietnia 2018 08:25

Tylko jakiś dziwny zbieg okoliczności może odebrać Jurkowi Gonetowi puchar za zwycięstwo w rankingu NLP-3x9. Jurek ma osiem punktów przewagi nad Mirkiem Dąbrowskim i dziesięć nad Witkiem Hajdukiem więc w turnieju finałowym pozostałym zawodnikom pozostaje tylko walka o nagrody i trofea.

Klasyfikacja po dziewięciu turniejach

Wpisany przez Janusz Stawarz wtorek, 10 kwietnia 2018 20:08

Na prowadzenie Jerzy Gonet z przewagą 10 punktów nad drugim Mirkiem Dąbrowskim i 12 punktów nad zajmującym trzecią pozycję Witkiem Hajdukiem. Do końca jeszcze jeden turniej i turniej masters, który liczy się do końcowego rankingu ale wydaje się, że ta przewaga może wystarczyć do zdobycia pucharu.

Klasyfikacja po ośmiu turniejach

Wpisany przez Janusz Stawarz środa, 28 marca 2018 20:32

Znów na prowadzeniu Jurek Gonet, który w ósmym turnieju zajął trzecie miejsce. Witek Hajduk zaliczył "wtopę", zajął 25 miejsce i zdobył tylko 4 punkty. Dalej co prawda jest na drugim miejscu ale traci już do Jurka 12 punktów. Dotychczasowy lider Robert Pecka z powodów osobistych nie zagrał w turnieju przez co nie zdobył żadnych punktów i plasuje się na piątym miejscu.