Klasyfikacja podziesięciu turniejach

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Tylko jakiś dziwny zbieg okoliczności może odebrać Jurkowi Gonetowi puchar za zwycięstwo w rankingu NLP-3x9. Jurek ma osiem punktów przewagi nad Mirkiem Dąbrowskim i dziesięć nad Witkiem Hajdukiem więc w turnieju finałowym pozostałym zawodnikom pozostaje tylko walka o nagrody i trofea.

 

M-ce

Imię i nazwisko

„NLP-3x9”

Punkty

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

M

1.

Jerzy Gonet

14

12

14

10

12

20

14

14

12

12

 

134

2.

Mirosław Dąbrowski

12

14

10

20

12

12

8

8

16

14

 

126

3.

Witold Hajduk

20

16

10

14

10

10

14

4

12

14

 

124

4.

Arkadiusz Nawojski

12

10

20

12

10

14

8

12

6

16

 

120

5.

Robert Pecka

12

20

8

16

14

10

16

-

10

10

 

116

6.

Janusz Stawarz

14

8

12

10

8

4

12

14

20

12

 

114

7.

Paweł Wroński

-

-

-

-

20

16

20

20

10

20

 

106

8.

Sebastian Krupa

-

6

-

14

16

14

12

16

14

12

 

104

9.

Sławomir Bratek

8

6

8

12

14

12

8

10

12

10

 

100

10.

Sławomir Pasternak

12

10

12

10

6

8

6

12

10

8

 

94

11.

Grzegorz Marzec

10

14

12

6

12

6

6

4

12

10

 

92

12.

Jan Cyrul

10

8

10

12

4

10

4

10

6

8

 

82

13.

Grzegorz Gwizdak

-

-

12

10

12

6

6

8

14

12

 

80

14.

Bartłomiej Szkołut

6

12

14

8

-

-

10

10

10

10

 

80

15.

Sebastian Hołówko

16

-

16

12

-

-

12

12

4

6

 

78

16.

Kazimierz Wójcik

6

6

8

8

6

6

10

6

6

6

 

68

17.

Łukasz Pasternak

8

6

10

-

6

8

4

6

8

8

64

18.

Mariusz Śledzianowski

6

6

-

6

6

10

8

6

6

6

60

20.

Roman Gałuszka

8

10

6

4

8

6

-

4

8

6

60

21.

Dariusz Bigdoń

6

6

6

4

8

4

6

6

6

6

58

22.

Jakub Mierzwa

10

6

-

-

10

6

4

8

6

8

58

19.

Piotr Nowak

6

-

6

6

6

6

10

8

6

-

54

23.

Dariusz Buczyński

-

12

-

8

-

4

-

10

8

42

24.

Mateusz Dąbek

-

-

-

8

6

8

6

6

-

34

25.

Mariusz Frącek

-

-

-

6

8

-

-

12

8

34

26.

Dominik Krzyśko

6

-

6

6

6

4

-

-

-

28

27.

Bartosz Drążek

10

8

8

-

-

-

-

-

-

26

32.

Dariusz Ustrzycki

-

8

-

6

-

-

-

6

-

6

26

34.

Janusz Mroczka

-

-

-

-

-

6

4

4

6

6

26

28.

Karol Sarama

-

-

-

6

4

4

6

4

-

24

29.

Łukasz Pietraszek

-

-

-

-

6

6

6

6

-

24

30.

Łukasz Watras

8

10

6

-

-

-

-

-

-

24

31.

Bartosz Szymanowski

-

-

-

-

-

12

12

-

-

24

33.

Piotr Pachoł

-

-

-

-

-

12

4

4

-

20

35.

Łukasz Frącek

-

-

-

4

10

-

-

-

14

36.

Tomasz Ryzner

-

12

-

-

-

-

-

-

12

37.

Szymon Fus

-

-

-

6

4

-

-

-

10

Mateusz Bernadzki

-

-

-

-

-

-

6

4

10

39.

Hubert Baran

-

-

-

-

-

-

10

-

10

40.

Piotr Kolek

-

-

-

-

-

8

-

-

8

41.

Kamil Myćka

6

-

-

-

-

-

-

-

6

Adam Cebulak

-

-

6

-

-

-

-

-

6

Tomasz Sanok

-

-

6

-

-

-

-

-

6

Wojciech Jękot

-

-

-

-

6

-

-

-

6

Marcin Tkaczyk

-

-

-

-

-

-

-

6

6

46.

Jakub Solek

-

-

-

-

4

-

-

-

4

Mateusz Gołdy

-

-

-

-

-

-

-

4

4

Udostępnij
Copyright © 2018 Sportowy Klub Bilardowy Ósemka. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.