Klasyfikacja po IX turnieju

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Na prowadzeniu Krystian Tanasiewicz z dorobkiem 116 punktów, tuz  za nim Robert Pecka, Kinga Stawarz i Jacek Pańczak.

 

Imię i nazwisko

„NIE LUBIĘ PONIEDZIAŁKÓW

– 20 LAT ÓSEMKI”

Punkty

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

1.

Krystian Tanasiewicz

20

-

6

14

20

12

16

20

8

 

116

2.

Robert Pecka

13

-

12

16

14

12

14

14

14

109

3.

Kinga Stawarz

12

-

10

20

12

6

10

12

20

102

4.

Jacek Pańczak

16

-

6

14

6

20

12

16

6

96

5.

Śliwiński Krzysztof

14

-

16

12

12

10

-

10

16

90

6.

Mariusz Frącek

10

-

10

8

10

12

14

14

8

86

7.

Bartosz Szkołut

10

-

12

12

8

10

6

12

12

82

8.

Kamil Wyskiel

10

-

10

8

8

8

12

10

8

74

Jakub Kurowiecki

-

-

10

10

14

10

10

8

12

74

10.

Marcin Kostera

10

-

14

10

16

-

12

-

10

72

11.

Adam Wisz

-

-

20

-

12

14

10

-

12

68

12.

Jakub Dobrowolski

14

-

-

12

-

-

20

6

14

66

13.

Bartosz Ostrowski

12

-

8

6

8

6

10

8

6

64

14.

Łukasz Frącek

8

-

6

6

10

8

8

8

6

60

15.

Paweł Pliś

13

-

-

6

12

6

12

-

10

59

16.

Janusz Stawarz

-

-

-

8

6

16

6

10

10

56

17.

Szymon Szyszka

-

-

14

8

6

12

-

6

6

52

18.

Anna Serwatowska

-

-

8

10

-

6

8

12

6

50

19.

Dariusz Bigdoń

-

-

6

6

6

6

8

6

6

44

20.

Daniel Ostrowski

-

-

6

6

8

8

-

-

-

28

21.

Sebastian Zięba

-

-

-

12

-

14

-

-

-

26

22.

Mariusz Śledzianowski

8

-

8

-

6

-

-

-

-

22

Mariusz Kołakowski

-

-

-

-

10

-

-

12

-

22

Piotr Bujny

-

-

-

-

10

-

-

-

12

22

Wójcik Kazimierz

-

-

-

-

-

10

6

-

6

22

Jacek Kozak

-

-

12

-

-

-

-

-

10

22

27.

Arkadiusz Nawojski

-

-

-

6

6

-

-

8

-

20

28.

Daniel Mucha

-

-

8

-

-

-

8

-

-

16

Roman Gałuszka

8

-

-

-

-

-

-

-

8

16

30.

Szymon Sadlik

-

-

12

-

-

-

-

-

-

12

31.

Antonio Quarta

-

-

-

10

-

-

-

-

-

10

Maciej Mrzygłód

-

-

-

-

-

-

-

10

-

10

33.

Arkadiusz Zając

-

-

-

-

-

8

-

-

-

8

34.

Damian Furman

-

-

-

6

-

-

-

-

-

6

Milena Cieloch

-

-

-

-

6

-

-

-

-

6

Karolina Ślęzak

-

-

-

-

-

6

-

-

-

6

Piotr Pasierb

-

-

-

-

-

-

6

-

-

6

Tomasz Moskwa

-

-

-

-

-

-

-

-

6

6

Udostępnij
Copyright © 2017 Sportowy Klub Bilardowy Ósemka. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.